Ask med lock Kanton

Ask med lock Kanton
Ask med lock Kanton
Ask med lock Kanton
Ask med lock Kanton
Ask med lock Kanton
Ask med lock Kanton
Ask med lock Kanton
Ask med lock Kanton
Ask med lock Kanton
Ask med lock Kanton
Ask med lock Kanton
Ask med lock Kanton

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ASK, med lock, kantonporslin, Kina, 1800-tal, dekor i emaljfärger, höjd 7,5 18x10 cm

Hörnnagg på lock, smärre dekorslitage

417538

2016-11-02