Louis Adplphe Hervier oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

4 000 SEK

LOUIS ADOLPHE HERVIER (1818-79): Landskap med vattendrag och bro, signerad och daterad A Hervier -38 , olja på pannå, ca 23x35 cm

417567

2016-11-07