Klubbat för:
2 600 SEK
4 000 SEK
LOUIS ADOLPHE HERVIER (1818-79): Landskap med vattendrag och bro, signerad och daterad A Hervier -38 , olja på pannå, ca 23x35 cm
417567
2016-11-07