Lennart Folin, Stockholmsmotiv

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENNART FOLIN (född 1913): Stockholmsmotiv, signerad Folin, olja på pannå, ca 28x34 cm

417569

2016-11-02