Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
THEO TOBIASSE (Frankrike, född 1927): Motiv ur "H.C. Andersen la cloche", signerad Theo Tobiasse 65/350, färglitografi, bladmått ca 58x77 cm
Oramad
417599
2016-11-05
Gör en kostnadsfri värdering här