Stolar Axet

Stolar Axet
Stolar Axet
Stolar Axet
Stolar Axet
Stolar Axet
Stolar Axet
Stolar Axet
Stolar Axet
Stolar Axet
Stolar Axet

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 4 st., gustaviansk stil, modell Axet, bemålad björk, sits klädd med gripsholmsruta, 1900-talets mitt, sitthöjd ca 46 cm

Breuksslitage, senare bemålning, ställvis lösa fogar

417607

2016-11-02