Dekorativa beslag
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BESLAG, 1800/1900-tal, möbelbeslag i bleck och mässing, några förgyllda, Medusa Rondanini monterad på plexiglas, lagerkrans, svanar m m, bröstplåt med påskriften "Politi" och hand med det allseénde ögat, storlek ca 2-25 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage
417627
2016-11-01