Dekorativa beslag

Dekorativa beslag
Dekorativa beslag
Dekorativa beslag
Dekorativa beslag
Dekorativa beslag
Dekorativa beslag
Dekorativa beslag
Dekorativa beslag
Dekorativa beslag
Dekorativa beslag

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BESLAG, 1800/1900-tal, möbelbeslag i bleck och mässing, några förgyllda, Medusa Rondanini monterad på plexiglas, lagerkrans, svanar m m, bröstplåt med påskriften "Politi" och hand med det allseénde ögat, storlek ca 2-25 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

417627

2016-11-01