Bricka i trä, Gallé

Bricka i trä, Gallé
Bricka i trä, Gallé
Bricka i trä, Gallé
Bricka i trä, Gallé
Bricka i trä, Gallé
Bricka i trä, Gallé

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BRICKA, 1900-tal, trä med blommor i intarsia, Gallé, 17x28,5 cm
Proveniens: Inköpt 1970 på Salle Drouot, Paris

417664

2016-11-06