Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EDVARD LUNDQUIST, Odelberg-Olsen, arbetsstol samt ritbord, 1940-tal, industridesign, bemålat stål, bord med riktbar skiva, multijusterbar fot på stolen
Bruksslitage, senare bemålning
417672
2016-11-02
Gör en kostnadsfri värdering här