Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BERNT ERLANDSSON, karott med lock, silver, invändigt förgylld, stämplad Kristianstad 1911, höjd 11,5, 20x15 cm, vikt 535 g
417673
2016-11-02
Gör en kostnadsfri värdering här