Karott med lock silver

Karott med lock silver
Karott med lock silver
Karott med lock silver
Karott med lock silver
Karott med lock silver
Karott med lock silver

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERNT ERLANDSSON, karott med lock, silver, invändigt förgylld, stämplad Kristianstad 1911, höjd 11,5, 20x15 cm, vikt 535 g

417673

2016-11-02