Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
YNGVE EKSTRÖM, serveringsvagn,Thea, ek, teak och laminat, hjul, 1960-tal, Swedese, höjd 64, 43 x 100 cm
Bruksslitage, blekt
417740
2016-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här