Yngve Ekström serveringsvagn Thea

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YNGVE EKSTRÖM, serveringsvagn,Thea, ek, teak och laminat, hjul, 1960-tal, Swedese, höjd 64, 43 x 100 cm

Bruksslitage, blekt

417740

2016-11-03