Spjutkastare Brons
2016-11-02
417759
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
P. HUGONNET, 1920-30-tal, spjutkastare, brons med sockel i marmor, längd ca 90 cm
Sockel med nagg