Ljusstakar empire

Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, empire, brännförgylld brons, dekor av blad och blommster, höjd 30 cm

Obetydlig buckla på en av ljuspiporna, slitage

417760

2016-11-02