Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, empire, brännförgylld brons, dekor av blad och blommster, höjd 30 cm
Obetydlig buckla på en av ljuspiporna, slitage
417760
2016-11-02
Gör en kostnadsfri värdering här