Japanska träsnitt

Japanska träsnitt
Japanska träsnitt
Japanska träsnitt
Japanska träsnitt

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JAPANSKA TRÄSNITT (1800 /1900-tal) (5), stämplar och signaturer, största tryckytans mått ca 22x16 cm

Veck och nagg

417764

2016-11-01