Karmstolar taburett Louis XVI

Karmstolar taburett Louis XVI
Karmstolar taburett Louis XVI
Karmstolar taburett Louis XVI
Karmstolar taburett Louis XVI
Karmstolar taburett Louis XVI
Karmstolar taburett Louis XVI
Karmstolar taburett Louis XVI
Karmstolar taburett Louis XVI
Karmstolar taburett Louis XVI
Karmstolar taburett Louis XVI
Karmstolar taburett Louis XVI
Karmstolar taburett Louis XVI
Karmstolar taburett Louis XVI
Karmstolar taburett Louis XVI
Karmstolar taburett Louis XVI
Karmstolar taburett Louis XVI
Karmstolar taburett Louis XVI
Karmstolar taburett Louis XVI

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

10 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, TABURETT, STOL, omkring 1900, Louis XVI-stil, skuren dekor, delvis förgyllda, sitthöjd ca 44, totalhöjd 110 cm

Slitage

417765

2016-11-03