Olle Krantz oljemålning

Olle Krantz oljemålning
Olle Krantz oljemålning
Olle Krantz oljemålning
Olle Krantz oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

OLLE KRANTZ (1906-1999), "Spelman", signerad Olle Krantz, samt a tergo signerad, betitlad och målad Tempelgården, Visingsö, olja på duk, 90 x 76 cm

Zustandsbeschreibung

417769

2016-11-02