Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
OLLE KRANTZ (1906-1999), "Spelman", signerad Olle Krantz, samt a tergo signerad, betitlad och målad Tempelgården, Visingsö, olja på duk, 90 x 76 cm
Zustandsbeschreibung
417769
2016-11-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner