Bordsspegel Sitzendorf

Bordsspegel Sitzendorf
Bordsspegel Sitzendorf
Bordsspegel Sitzendorf
Bordsspegel Sitzendorf
Bordsspegel Sitzendorf
Bordsspegel Sitzendorf
Bordsspegel Sitzendorf
Bordsspegel Sitzendorf
Bordsspegel Sitzendorf
Bordsspegel Sitzendorf
Bordsspegel Sitzendorf
Bordsspegel Sitzendorf

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSSPEGEL, porslin, Tyskland, Sitzendorf, 1900-talets början, potpurridekor i form av putto samt blommor, guld, höjd ca 31 cm

Kantlagning

417784

2016-11-02