Stringhylla

Stringhylla
Stringhylla
Stringhylla
Stringhylla
Stringhylla
Stringhylla

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS & KAJSA STRINNING, 10 st hyllplan "String", 1900-talets mitt, varav 8 st 58x20 cm samt 2 st 78x30 cm

Minimalt slitage

417804

2016-11-03