Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NILS & KAJSA STRINNING, 10 st hyllplan "String", 1900-talets mitt, varav 8 st 58x20 cm samt 2 st 78x30 cm
Minimalt slitage
417804
2016-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här