Klubbat för:
650 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): "Torget, Trosa, Vintern", signerad R. Ljunggren, 55/300, färglitografi, 29x40 cm. Gulnad
Zustandsbeschreibung
417829
2016-11-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner