Reinhold Ljunggren, färglitografi

Klubbat för:

650 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): "Torget, Trosa, Vintern", signerad R. Ljunggren, 55/300, färglitografi, 29x40 cm. Gulnad

Zustandsbeschreibung

417829

2016-11-08