Skåp 1960-tal

Skåp 1960-tal
Skåp 1960-tal
Skåp 1960-tal
Skåp 1960-tal
Skåp 1960-tal
Skåp 1960-tal
Skåp 1960-tal
Skåp 1960-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅP, 1 par, 1960-tal, fanérade i teak, med lådsektion, nyckelbussningar i mässing, vardera höjd ca 130, 85x40 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Ytskador

417835

2016-11-03