Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅP, 1 par, 1960-tal, fanérade i teak, med lådsektion, nyckelbussningar i mässing, vardera höjd ca 130, 85x40 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Ytskador
417835
2016-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här