Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BYRÅ, ek, 1700-tal, senbarock, välvd front, med uppsats, draghandtag i mässing, intarsia, tre lådor, höjd ca 90, 50x107 cm, nyckel finns
Skador, renoverad, senare beslag
417836
2016-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här