Byrå senbarock

Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock

Klubbat för:

4 200 SEK

4 000 SEK

BYRÅ, ek, 1700-tal, senbarock, välvd front, med uppsats, draghandtag i mässing, intarsia, tre lådor, höjd ca 90, 50x107 cm, nyckel finns

Skador, renoverad, senare beslag

417836

2016-11-03