Skåp 1800-tal

Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅP, hängskåp, 1800-tal, vitmålad, höjd ca 93, 49x27 cm

Skador

417837

2016-11-03