Lizzi Mallow

Lizzi Mallow
Lizzi Mallow
Lizzi Mallow
Lizzi Mallow

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LIZZI MALLOW (född 1937): Jeansjacka, akvarell, signerad och daterad Lizzi Mallow, -83, ca 80x60 cm

Proveniens: beställd av Levi Strauss & Co för event 1983

417839

2016-11-03