Herrbetjänt 1 par

Herrbetjänt 1 par
Herrbetjänt 1 par
Herrbetjänt 1 par
Herrbetjänt 1 par
Herrbetjänt 1 par
Herrbetjänt 1 par

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HERRBETJÄNT, 1 par, 1970-tal, röda, lackerat böjt stålrör, höjd ca 100 cm

Smärre ytskador

417842

2016-11-03