Gnistskydd och brasställ mässing

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GNISTSKYDD för kakelugn, BRASSTÄLL, 1900-talets början, mässing och järn, gnistskyddets höjd 16, 46x21 cm

Bruksskador

417847

2016-11-03