Märta Améen oljemålning

Märta Améen oljemålning
Märta Améen oljemålning
Märta Améen oljemålning
Märta Améen oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MÄRTA AMÉEN (1871-1940): Hästar och ryttare, signerad M. Améen, olja på duk, ca 27,5x45 cm

417849

2016-11-03