Klubbat för:
400 SEK
1 200 SEK
TAKARMATURER, 2 st, 1900-talets början, jugend, stomme i mässing med dekor av stiliserade blommor, glaskupa, diameter ca 25 resp 35 cm
Bruksslitage
417860
2016-11-03