Takarmaturer jugend

Takarmaturer jugend
Takarmaturer jugend
Takarmaturer jugend
Takarmaturer jugend

Klubbat för:

400 SEK

1 200 SEK

TAKARMATURER, 2 st, 1900-talets början, jugend, stomme i mässing med dekor av stiliserade blommor, glaskupa, diameter ca 25 resp 35 cm

Bruksslitage

417860

2016-11-03