Skåp 1700-tal
2016-11-03
417861
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SKÅP, 1700-tal, överdel med invändig hyllinredning, underdel med skrivskriva och invändig inredning med lådor samt undre skåp med hyllplan, blåmålad inredning, nyckel saknas, höjd ca 210, 122x60 cm
Sprickbildning, slitage, Senare bemålning, lås till underdel medföljer, nyckel saknas.