Soffa Svane Norge

Soffa Svane Norge
Soffa Svane Norge
Soffa Svane Norge
Soffa Svane Norge
Soffa Svane Norge
Soffa Svane Norge
Soffa Svane Norge
Soffa Svane Norge
Soffa Svane Norge
Soffa Svane Norge
Soffa Svane Norge
Soffa Svane Norge

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SVANE, dagbädd, (hörnmodell), 3 dlr, Ekornes, 1950-tal, mestadels teak, med soffbord, höjd 38, 70x70 cm, brännmärkt Svane, sittsektionernas längd 158 resp.189 cm

Smärre slitage, fläckar,

417864

2016-11-03