Soffa Svane Norge
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SVANE, dagbädd, (hörnmodell), 3 dlr, Ekornes, 1950-tal, mestadels teak, med soffbord, höjd 38, 70x70 cm, brännmärkt Svane, sittsektionernas längd 158 resp.189 cm
Smärre slitage, fläckar,
417864
2016-11-03