Tebord Höganäs

Tebord Höganäs
Tebord Höganäs
Tebord Höganäs
Tebord Höganäs
Tebord Höganäs
Tebord Höganäs
Tebord Höganäs
Tebord Höganäs

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TEBORD, rokokostil, Höganäs, bricka i fajans, underrede i skuren björk, 1930/40-tal, höjd 75 82x54 cm, stämplad.

Smärre slitage

417866

2016-11-03