Klubbat för:
6 800 SEK
4 000 SEK
BYRÅ, England, Queen Anne, ek och rotfanér, beslag i mässing, höjd ca 94, 97x55 cm
Nyckel saknas, smärre fanérskador, sprickor, smärre fanérlagningar
417867
2016-11-03