Tipp & Co racerbil 9590
Klubbat för:
9 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TIPP & CO RACERBIL TC 9590, nr 7, 1930-tal, med förare, litograferad plåt i rött med detaljer i svart och brunt, ställbara framhjul, urverksdriven, längd ca 48 cm
Lack och plåtskador, lös förare, ett fllertal "fästläppar" saknas eller "lossnat", möjligen saknas belysning, ett bakhjul ommålat, defekt urverk
417877
2016-11-03