Tipp & Co racerbil 9590

Tipp & Co racerbil 9590
Tipp & Co racerbil 9590
Tipp & Co racerbil 9590
Tipp & Co racerbil 9590
Tipp & Co racerbil 9590
Tipp & Co racerbil 9590
Tipp & Co racerbil 9590
Tipp & Co racerbil 9590

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TIPP & CO RACERBIL TC 9590, nr 7, 1930-tal, med förare, litograferad plåt i rött med detaljer i svart och brunt, ställbara framhjul, urverksdriven, längd ca 48 cm

Lack och plåtskador, lös förare, ett fllertal "fästläppar" saknas eller "lossnat", möjligen saknas belysning, ett bakhjul ommålat, defekt urverk

417877

2016-11-03