Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets första hälft, björk, skuren dekor, stoppad dyna med klädsel i skinn, sitthöjd ca 45, höjd 96 cm
Smärre ytskador, klädsel med skador
417879
2016-11-03