Karmstolar 1900-talets första hälft

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets första hälft, björk, skuren dekor, stoppad dyna med klädsel i skinn, sitthöjd ca 45, höjd 96 cm

Smärre ytskador, klädsel med skador

417879

2016-11-03