Star Wars figurer

Star Wars figurer
Star Wars figurer
Star Wars figurer
Star Wars figurer
Star Wars figurer
Star Wars figurer
Star Wars figurer
Star Wars figurer
Star Wars figurer
Star Wars figurer
Star Wars figurer
Star Wars figurer
Star Wars figurer
Star Wars figurer

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STAR WARS, samling figurer, 26 dlr samt diverse vapen, betående av bl.a. Emperor Palpatine, Darth Vader, stormsoldater, tillverkade för Kenner, producerade 1978-1985

Bruksslitage, skador, somliga ej kompletta

417886

2016-11-03