Star Wars figurer
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STAR WARS, samling figurer, 26 dlr samt diverse vapen, betående av bl.a. Emperor Palpatine, Darth Vader, stormsoldater, tillverkade för Kenner, producerade 1978-1985
Bruksslitage, skador, somliga ej kompletta
417886
2016-11-03