Carl Harry Stålhane kopp och fat

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL HARRY STÅLHANE, kopp på fat, Rörstrand, signerade och daterade Stålhane -60, tallrik, Rörstrand Atelje, signerad CHS, diameter 13,5-26 cm

417887

2016-11-03