Axel Lind

Axel Lind
Axel Lind
Axel Lind
Axel Lind
Axel Lind
Axel Lind

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AXEL LIND (1907-2011): Havsmotiv, signerad Axel Lind, olja på duk, 49x60 cm

Dukskada

417888

2016-11-03