EWK 5 tuschteckningar

EWK 5  tuschteckningar
EWK 5  tuschteckningar

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EWERT KARLSSON, EWK (1918-2004): Marx, färgetsning, signerad -75, 29/300, bildyta 41x35

417890

2016-11-03