Ljuskrona 1900-tal
2016-11-03
417894
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, stomme i mässing, elektrifierad, höjd ca 85 cm
Reparationer, bruksslitage