Skinnsoffa chesterfield typ

Skinnsoffa chesterfield typ
Skinnsoffa chesterfield typ
Skinnsoffa chesterfield typ
Skinnsoffa chesterfield typ
Skinnsoffa chesterfield typ
Skinnsoffa chesterfield typ
Skinnsoffa chesterfield typ
Skinnsoffa chesterfield typ
Skinnsoffa chesterfield typ
Skinnsoffa chesterfield typ

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFA på hjul, 1900-talets andra hälft, chesterfield typ, engelsk stil, djuphäftat skinn, längd ca 215x85, sitthöjd 39 cm

Bruksslitage

417895

2016-11-03