Tapeter 1800-talets slut

Tapeter 1800-talets slut
Tapeter 1800-talets slut
Tapeter 1800-talets slut
Tapeter 1800-talets slut
Tapeter 1800-talets slut
Tapeter 1800-talets slut

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TAPETER, 1 par, 1800-talets slut, maskintillverkade, figurscener, ca 150x300 cm
PROVENIENS: Ordenshus, Närke

Smärre fläckar

417902

2016-11-03