Klubbat för:
24 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
BARBRO NILSSON, "Enbär", matta, AB Märta Måås-Fjetterström, formgiven 1956, gobelängteknik, signerad BN AB MMF, ca 143x205 cm
Obetydligt slitage
417904
2016-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här