Barbro Nilsson för Märta Måås-Fjetterström

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

BARBRO NILSSON, "Enbär", matta, AB Märta Måås-Fjetterström, formgiven 1956, gobelängteknik, signerad BN AB MMF, ca 143x205 cm

Obetydligt slitage

417904

2016-11-03