Klubbat för:
32 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
MARIANNE RICHTER, "Muren, brun", matta, AB Märta Måås-Fjetterström, formgiven 1971, rölakan, signerad AB MMF MR, ca 206 x 151 cm
Obetydligt slitage
417905
2016-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här