Marianne Richter för MMF AB

Marianne Richter för MMF AB
Marianne Richter för MMF AB
Marianne Richter för MMF AB
Marianne Richter för MMF AB
Marianne Richter för MMF AB
Marianne Richter för MMF AB
Marianne Richter för MMF AB
Marianne Richter för MMF AB
Marianne Richter för MMF AB
Marianne Richter för MMF AB

Klubbat för:

32 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

MARIANNE RICHTER, "Muren, brun", matta, AB Märta Måås-Fjetterström, formgiven 1971, rölakan, signerad AB MMF MR, ca 206 x 151 cm

Obetydligt slitage

417905

2016-11-03