F.W Tornberg bordsur barometer

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

BORDSUR, kombinerad barometer och temperatur, 1900-talets första hälft, nyrokoko, F.W Tornberg, Stockholm, bronserad metall, höjd 45 cm.

Smärre slitage

417911

2016-11-03