Lampor Kina

Lampor Kina
Lampor Kina
Lampor Kina
Lampor Kina

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LAMPOR, 5 st., porslin, Kina, omgjorda av penselvaser, Kina 1900-tal, uppborrade och elektrifierade, höjd ca 28 cm

Några nagg, bruks- och åldersrelaterat slitage

417914

2016-11-04