Bordsurna Kina

Bordsurna Kina
Bordsurna Kina
Bordsurna Kina
Bordsurna Kina
Bordsurna Kina
Bordsurna Kina
Bordsurna Kina
Bordsurna Kina

Klubbat för:

5 200 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

BORDSURNA, SKÅL, LAMPA, porslin, Kina, 1900-tal, höjd ca 19-44 cm

Kuntoraportti

Nagg på skålen, lampa uppborrad

417915

Päivämäärä:

2016-11-04