Bordsurna Kina
Klubbat för:
5 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
BORDSURNA, SKÅL, LAMPA, porslin, Kina, 1900-tal, höjd ca 19-44 cm
Kuntoraportti
Nagg på skålen, lampa uppborrad
417915
Päivämäärä:
2016-11-04