Klubbat för:
500 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
DOCKSKÅPSMÖBLER, 1900-talets första hälft, bemålat trä, höjd ca 10-18 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
417932
2016-11-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner