Dockskåpsmöbler

Dockskåpsmöbler
Dockskåpsmöbler
Dockskåpsmöbler
Dockskåpsmöbler
Dockskåpsmöbler
Dockskåpsmöbler
Dockskåpsmöbler
Dockskåpsmöbler

Klubbat för:

500 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

DOCKSKÅPSMÖBLER, 1900-talets första hälft, bemålat trä, höjd ca 10-18 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage

417932

2016-11-04