Prismor

Prismor
Prismor
Prismor
Prismor
Prismor
Prismor
Prismor
Prismor

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PRISMOR, till kristallkronor, av varierande storlekar och utseende, ca 1-9 cm

Nagg förekommer, slitage

417947

2016-11-01